Wypróbuj i opłać 1/2 MIESIĄCA NAUKI jedynie za 14 zł i ciesz się lepszymi zdjęciami

Do niedawna próba była bezpłatna, ale ze względu na liczne nadużycia zdecydowaliśmy się na niewielką opłatę, stawiając barierę dla osób, które są kompletnie nie zainteresowane nauką i zapisują się często dla żartu, przysparzając nam bezowocnej pracy.


Wpisz swoje dane, zaznacz zgody i akceptacje, wybierz formę płatności i kliknij "Zamawiam i płacę".

Do dyspozycji masz płatność szybkim przelewem internetowym, smartfonem za pomocą BLIK, płatnośc z zagranicy za pomocą PayPal lub kartą kredytową, a nawet przelew tradycyjny (na konto lub na poczcie).

Tak, chcę zapisać się na kurs
 • TAK, chcę opłacić 14. dniowe czesne AKADEMII FOTO OKO w cenie 14 zł brutto.
 • TAK, WIEM, że zapisując się do Akademii Foto Oko otrzymuję materiały edukacyjne do pobrania zgodnie z programem nauki i mam dostęp do 2. cotygodniowychkolejnych spotkań online z omówieniem moich 6 zdjęć.
 • Wiem, że dostęp do próbnej nauki w Akademii Foto Oko jest promocyjny i jednorazowy oraz w przyszłości system informatyczny zablokuje możliwość ponownego próbnego zapisu.


 • imię:

  nazwisko:

  e-mail:


  Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.
  Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu zamówienia jest: Szymon Zduńczyk, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Agencja Foto Oko Szymon Zduńczyk, ul. Porębskiego 68/7, 80-180 Gdańsk. Szczegóły przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności i plików cookies.